Escortepitesti |
|
moi25 |
|
| Femeie, 38 ani, Necasatorit(a) |
Valcea Romania |
\"Sufletista\" |
|
|
|
|
|
alexa1200 |
|
| Femeie, 31 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
imi place sa ma distrez....sa kunosk lume noua nu zik relatie serioasa |
|
|
|
|
|
laguna20 |
|
| Femeie, 26 ani, Necasatorit(a) |
Teleorman Romania |
te las pe tine placut |
|
|
|
|
|
evelina85 |
|
| Femeie, 27 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Ce cosmetice folosesc? pentru buze-sarutul,pentru voce alintul ,pentru ochi-duiosia, pentru maini mangaierea, pentru inima dragostea...ne temem de lacrimi si-apoi le varsam fugim de iubire si-apoi o visam ,ne sperie viata dar tot o traim... ASPECT VIZIC??? Hmmm.... vezi pozele... Sunt Reale 100% CE CAUT??? PE TINE, DONM EDUCAT !!! |
|
|
|
|
|
imolly |
|
| Femeie, 25 ani, Necasatorit(a) |
Bihor Romania |
o fata f draguta cool |
|
|
|
|
|
gaby1234 |
|
| Femeie, 42 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Sunt o fata foarte simpatik! |
|
|
|
|
|
biadea |
|
| Femeie, 29 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Sexy Caut o fata (femeie) din Bucuresti cu varsta intre 18-50 de ani. |
|
|
|
|
|
soso79 |
|
| Femeie, 32 ani, Necasatorit(a) |
Brasov Romania |
o tipa ok super atractiva nu stiu,vom vedea.... |
|
|
|
|
|
Deea_Sweet |
|
| Femeie, 23 ani, Necasatorit(a) |
Galati Romania |
Persoana deosebit de sociabila, comunicativa, deschisa oricarui tip de discutie...restul va las pe voi sa descoperiti... Deosebit de placut...din cele spuse pana acum... Caut tot ceea ce se poate numi NOU |
|
|
|
|
|
simona |
|
| Femeie, 32 ani, Necasatorit(a) |
Galati Romania |
Sunt o persoana draguta,indrazneata....si imi place sami traiesc viata la maxim! pai...arat bine,ma intretin din toate puncturile de vedere,asa ca i'm sweet! caut distractie....si vise inca neimplinite....:) |
|
|
|
|
|
slom11 |
|
| Femeie, 26 ani, Casatorit(a) |
Cluj Romania |
|
|
|
|
|
|
carmeluta24 |
|
| Femeie, 25 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
sunt deschisa la orice provocare placut,sexi barbati maturi care stiu ce vor cu adevarat de la o femeie |
|
|
|
|
|
Loly |
|
| Femeie, 21 ani, Necasatorit(a) |
Constanta Romania |
Sunt o studenta focoasa in cautare de distractie Distractie |
|
|
|
|
|
Anemari |
|
| Femeie, 33 ani, Necasatorit(a) |
Tulcea Romania |
50% calitati si 50% defecte |
|
|
|
|
|
Polly |
|
| Femeie, 40 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Eu, un om printre oameni Om normal Starea de bine |
|
|
|
|
|
Nataly10 |
|
| Femeie, 40 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Sunt foarte iubitoare Normal Barbat adevarat |
|
|
|
|
|
ClaraK |
|
| Femeie, 26 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
= corp atletic, sani mari, forme rotunde, trasaturi exotice =
|
|
|
|
|
|
anablink |
|
| Femeie, 24 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
miniona dulcica si senzuala doar asa cum iti doresti domni generosi manierati si pretentiosi |
|
|
|
|
|
cristinnecriss |
|
| Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Valcea Romania |
Let the others to describe me !!! |
|
|
|
|
|
mary26 |
|
| Femeie, 26 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
simpatica,inteligenta,sexi...restul vei descoperi si singur!!! sexi pe cineva special! |
|
|
|
|
|
alina_marina |
|
| Femeie, 39 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Ce as putea sa mai adaug... sunt sexy :) |
|
|
|
|
|
Biaa20 |
|
| Femeie, 21 ani, Casatorit(a) |
Caras Severin Romania |
:) |
|
|
|
|
|
andreea423 |
|
| Femeie, 18 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
o sa vedeti slaba sex |
|
|
|
|
|
escortetm |
|
| Femeie, 25 ani, Necasatorit(a) |
Timis Romania |
|
|
|
|
|
|
anna_ankutza |
|
| Femeie, 21 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
hmmmm...prefer sa ma las descoperita eee...grasutza...dar...asta e...alta mama nu mai face:P pai...sa cunosc pers noi...:-?? |
|
|
|
|
|
nana28 |
|
| Femeie, 29 ani, Necasatorit(a) |
Constanta Romania |
îmi place sa rad, sa glumesc, sa ma plimb, sa traiesc...tot ce imi ofera viata frumos este bine primit! placut Caut UN barbat sa imi fie cel mai bun prieten, amant si sot (pentru cei care nu au inteles le vreau pe toate trei de la o singura persoana). vreau un "open mind"
DOAR DIN CONSTANTA!nu suport distanta |
|
|
|
|
|
bianca06 |
|
| Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Constanta Romania |
buna si nebuna un barbat serios |
|
|
|
|
|
alexa_ayana |
|
| Femeie, 26 ani, Necasatorit(a) |
Brasov Romania |
pffff...complicat se vede in poze ce gasesc |
|
|
|
|
|
sorina_sorana87 |
|
| Femeie, 24 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Asa cum sunt placut zic eu:P amici/prieteni |
|
|
|
|
|
lorenutza |
|
| Femeie, 25 ani, Necasatorit(a) |
Constanta Romania |
sunt o fire deschisa am un copr normal vreau sa cunosc femei cat si barbati |
|
|
|
|
|
ioana24 |
|
| Femeie, 33 ani, Necasatorit(a) |
Arad Romania |
|
|
|
|
|
|
|
doinita_nyko |
|
| Femeie, 41 ani, Necasatorit(a) |
Dolj Romania |
Sunt o fire vesela si plina de viata. |
|
|
|
|
|
Iubita_ta |
|
| Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Ialomita Romania |
vetzi vedea se vede si in poze orice |
|
|
|
|
|
cirnealamihaela |
|
| Femeie, 39 ani, Casatorit(a) |
Hunedoara Romania |
foarte irascibila atunci cind sunt nervoasa,nu suport infidelitatea platesc cu aceeasi moneda,imi place ca persoana de linga mine sa fie deschis indiferent de situatie........ nimic interesant de zis pe actualul meu sot |
|
|
|
|
|
Daniela Petra |
|
| Femeie, 27 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Frumoasa Ok Sex |
|
|
|
|
|
Berta_ale |
|
| Femeie, 21 ani, Necasatorit(a) |
Gorj Romania |
|
|
|
|
|
|
jimena |
|
| Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Dambovita Romania |
draguta arat bine..sunt modesta nu?? barbati |
|
|
|
|
|
ochisor |
|
| Femeie, 37 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Nu-mi place sa vorbesc despre mine..daca cineva vrea sa afle ceva trebuie doar sa ma intrebe... ;) |
|
|
|
|
|
irina30 |
|
| Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Bihor Romania |
Sunt o fta sincera Draguta Caut un baiat |
|
|
|
|
|
angylover |
|
| Femeie, 25 ani, Casatorit(a) |
Bihor Romania |
sunt o femea cu suflet foarte frumos vesela sexi placut senzuala pasional caut prieteni pentru clipuri cald si ardiente fantasie |
|
|
|
|
|
anonim_girl |
|
| Femeie, 38 ani, Necasatorit(a) |
Arges Romania |
simpatica:) |
|
|
|
|
|
anniesexy |
|
| Femeie, 21 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Sunt nebunatica ,fantezista visatoare si........... Pai am sanii potriviti sunt nu f inalta dar nici scunda sunt slabuta si o super dulce
! Sex,dragoste,prieteni! |
|
|
|
|
|
maysa |
|
| Femeie, 19 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
cea ce sunt eu nu e alta bine ca asa zice lumea relatie serioasa
|
|
|
|
|
|
sexygirl92 |
|
| Femeie, 20 ani, Casatorit(a) |
Galati Romania |
1,75----55 kg----bruneta----ochi verzi |
|
|
|
|
|
viorela21 |
|
| Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Mures Romania |
sexy si rea 90-60-90 un tip sexy |
|
|
|
|
|
ela |
|
| Femeie, 28 ani, Necasatorit(a) |
Sibiu Romania |
. |
|
|
|
|
|
aly00 |
|
| Femeie, 23 ani, Necasatorit(a) |
Mures Romania |
sunt o fire perseverenta,sociabila cu bun simt si cu simtul umorului |
|
|
|
|
|
bianca2012 |
|
| Femeie, 54 ani, Necasatorit(a) |
Prahova Romania |
iubesc,cu patima si foc placut prietenie |
|
|
|
|
|
lacryale |
|
| Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Arad Romania |
Sunt o fiinta deosebita,sunt unica in felul meu. Nu caut sa fiu ca altii, incerc sa fiu ceea ce pot fi . Nu i ascult pe cei care mi contesta deciziile. Merg pe drumul pe care l am ales si nu privesc inapoi cu regret. Imi asum riscuri pentru a mi indeplini visele. Mereu am timp sa schimb drumurile in viata. Imi acord timpul necesar pentru a mi da seama ce vreau cu adevarat..." |
|
|
|
|
|
pussycatsweet |
|
| Femeie, 21 ani, Necasatorit(a) |
Iasi Romania |
Imi place..imi place sa mi imaginez ca sunt in viata,din cand in cand,din ploaie-n ploaie si din inzepezire-n inzapezire,imi place sa cred ca exista puteri mai inalte decat ratiunea..imi place ca pot insa crede in aripi nevazute..Imi place ca dupa soare,apare luna ,ca dupa ceea ce stiu apare ceea ce nu stiu,imi place ca evidentul se ascunde dupa picaturile de lumina..Apusul..imi place ca exista oameni pe care-i pot ura pe atat pe cat ii pot iubii si ca exista timp care-mi ofera posibilitatea asta...imi place ca inca mai pot crede ca orice este posibil ...ca binele poate fi rau si nimicul poate fi totul..imi place ca exista oameni care se gandesc la mine ..imi place ca sunt singura si pot exprima atatea lucruri...“\"In zadar fugim de ceea ce ne este drag, imaginea sa, mai iute decat marea si vanturile, ne urmareste pana la capatul lumii si oriunde am merge vom duce cu noi ceea ce ne ajuta sa traim...E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie,e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie...Nu exista nimic, nici macar pe jumatate, atat de dulce in viata Decat visul de iubire al unui tanar..Cine are capacitatea de a se indragosti, poate avea mereu incredere in iubire si in valoarea omului de care s-a indragostit..Pastreaza aceasta amintire a timpului care mai tarziu iti va oferi clipe de fericire, si nu uita ca in trecutul vietii tale m-ai cunoscut pe mine...Iubirea e tot ce dorim, iar in final e tot ce-am avut...O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara..si cum af fi anul acela??..trist..ar fi parca fara viata..trebuie sa ne lasam iubiti si sa iubim cu aceeasi intensitate ..doar asta ne face viata mult mai frumoasa....sa avem pe umarul cui plange...sa ne zambim unuia altuia atunci cand gresim...Dragostea este intelepciunea nebunului si nebunia inteleptului..Iubirea te face sa plangi cand inca nu stii ce sunt lacrimile, iubirea te face sa razi in intunecimea noptii, purtandut-i visele pe aripile de fum ale zarilor..O dragoste generoasa isi are intotdeauna testamentul pregatit din timp...Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul... rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bucurie, sa iubesti inseamna sa te oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de soare..Iubesti pe cineva atunci cand ai ajuns sa vrei sa-i dai ceea ce ai mai bun si hotarasti sa i te dai pe tine insuti...Dragostea este o iluzie optica ce duce la orbire, o multitudine de calitati si chiar defecte îmbálsámate într-un trup cu umbre si oglindiri irezistibile... Dragostea poate fi TOTUL sau NIMIC... alegerea iubire, e numai a ta! ..Sa intelegi ca nimic nu are sens,sa intelegi ca lumina este doar lumina..iar cuvantul o alta durere..Sa te simti cea mai sigura creatura din lume.Ultimul glas ragusit al sperantei sa-si sopteasca in tine multele-i cuvinte ramase..sa ramai in mijlocul furtunii gol,atat de gol incat sa nici nu te poti recunoaste in oglinda.Care sa-ti fie ultima idee,care sa-ti fie ultimul gand,acela care sa coincida in sine uitarea cea din urma?Ce te simti in varful celui mai inalt munte?..Zeu?..Dorinta?..poate doar linistea cea mare s-o gasesti..poate ca acolo nimic nu se opune nimicului si inutilitatii..poate ca acolo vei fii un inger parasit de credinta..Cum ai putea uita de tine in locul cel mai apropiat de stele?...Eu incerc sa simplific sa aduc muntele la mine in suflet,sa incerc cu o pana de vultur sa dobor aerul cu loviturile mele orgolioase si pline de incredere oarba..asa sunt eu....Daca nu ma gandesc decat la tine inseamna ca te iubesc ? Daca te visez in fiecare noapte inseamana ca te iubesc ? Daca vreau sa fiu numai cu tine, singuri inseamna ca te iubesc ? Eu cre\'ca te iubesc tu ce crezi ? Invatati sa lasati pe chipul vostru sa infloreasca un zambet. Este darul pe care-l oferiti aproapelui, este darul pe care-l oferiti intregului Univers!Si daca doua inimi singuratice si-au dat pentru prima oara \'mana\' pt a forma ceva atat de frumos,numit DRAGOSTE,atunci Cupidon si-a indeplinit menirea!Dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au privilegiul de a-i descoperi puterea.Daca in drumul tau spre fericire vei suferi, plange muntilor, nu plange omului caci compatimirea lui e o ironie amara! Intelepciunea se dobandeste prin experienta... Incearca sa imparti si altora bucuria pe care ai gustat-o, facandu-i si pe ei fericiti...Iubirea e un sarut furat, un zambet inocent, o imbratisare patimasa... si un suflet smuls din piept...Adevarul esti tu insuti; ceea ce vezi ziua este un vis de zi, ceea ce vezi in somn este un vis de noapte...dar nu inceta niciodata sa zambesti :)..Dreptatea poate sa ne avertizeze asupra ceea ce este bine sa evitam; insa doar inima ne spune ceea ce este mai potrivit sa facem...Iubirea e un strop de lumina, un stop de poezie curata a inimii, si restul ...nebunie! Iubeste doar...
ma consider o fata normala..... comunicare intelegere.... |
|
|
|
|
|
larisa01 |
|
| Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Bistrita Nasaud Romania |
|
|
|
|
|
|
|
Lilly_fthe_Rose |
|
| Femeie, 38 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
cea mai tare fata ...............cauta-ma sa ma gasesti,nu vei regreta!!!! |
|
|
|
|
|
xaly |
|
| Femeie, 36 ani, Necasatorit(a) |
Gorj Romania |
va las pe voi sa descoperiti |
|
|
|
|
|
Anamaria22 |
|
| Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Constanta Romania |
|
|
|
|
|
|
inna_love_you |
|
| Femeie, 18 ani, Necasatorit(a) |
Dolj Romania |
sunt foarte sincera,am simtul umorului,etc sunt slabuta.ochii albastrii,bruneta,dak va place de mn voi stiti cel mai bn nimic deosebit, |
|
|
|
|
|
vio00 |
|
| Femeie, 19 ani, Necasatorit(a) |
Vrancea Romania |
descopera-ma dupa cum se vede un el |
|
|
|
|
|